| egen identifikasjon: | 32013 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Twingo 1.2 16V Airco 51.469 km NAP Collection |
| brensel: | bensin |
| makt: | 55 kW |
| motorstørrelse: | 1149 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2012 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 05-06-2026 |
| kilometerstand: | 51.469 KM |
| : | € 1.700 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 839 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt schade: rechterzijde vervangen: achteras repareren: scherm rechtsachter uitdeuken achterbumper spuiten chassis rechts achter richten stoel airbag rechtsvoor
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
Bluetooth
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
elektrische ramen voor
extra getint glas achter
mistlampen voor
passagiersairbag
radio-CD/MP3 speler
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
zij airbag(s) voor