| egen identifikasjon: | 32030 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Twingo 1.2-16V Automaat Airco Dynamique |
| brensel: | bensin |
| makt: | 56 kW |
| motorstørrelse: | 1149 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 30-10-2026 |
| kilometerstand: | 163.538 KM |
| : | € 1.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 930 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rechterzijde + achterzijde vervangen: scherm rechts voor deur rechts voor voorruit barst repareren: achterpaneel / vloer richten scherm rechts achter uitdeuken dorpel rechts voorbumper goed monteren
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
mistlampen voor
passagiersairbag
radio CD speler
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor