
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 75kWh 340kW AWD Performance |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 340 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 27-12-2027 |
| kilometerstand: | 109.471 KM |
| : | € 16.850 inkl. mva |
| : | € 16.850 |
| : | € 13.850 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | wit |
| type maling: | Perle |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.831 kg |
| skader: | achterklep achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
