
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model Y 58kWh 175kW RWD |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 175 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2023 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 06-03-2027 |
| kilometerstand: | 53.329 KM |
| : | € 23.500 inkl. mva |
| : | € 23.500 |
| : | € 19.500 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.884 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter deur-voor rechterschade voorraam voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar Gordel Subframe achter krom |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
