
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model Y 75kWh Long Range 258kW AWD |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 258 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2023 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 29-09-2027 |
| kilometerstand: | 44.661 KM |
| : | € 18.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.954 kg |
| skader: | bumper voorschade venstre side skadet wielophanging-links onderschade alle-airbags-oké START NIET |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
