
| varumärke: | BMW |
| modell: | X5 XDRIVE30D 190kW Automaat Pano High Executive |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 190 kW |
| motorstorlek: | 2993 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2014 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 185.824 KM |
| : | € 8.950 |
| : | € 8.600 |
| : | € 8.600 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.045 kg |
| skadestånd: | motorschade Motor gedemonteerd |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
