
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 75kWh 340kW AWD Performance |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 340 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 27-12-2027 |
| vägmätaravläsning: | 109.471 KM |
| : | € 16.850 inklusive moms |
| : | € 16.850 |
| : | € 13.850 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| färg typ: | Pärla |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.831 kg |
| skadestånd: | achterklep achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
